En Doğu Karadeniz

Pandemi , Covit19 , Karantina.. Sokağa Çıkma Yasagı , Sosyal Mesafe.. Entübe… 

Yeni ama can sıkıcı bir çok yeni tanım girdi hayatımıza…

Artık ilköğretim çağında ki çocuklar bile eskiyi özler oldu. Yeni Normalden bahsederken eskiden nelerin kıymetini bilmeden yaşadığımızı anlar olduk. 

Sibirya’da 21 Haziran’da ölçülen 38 derece sıcaklığın nedenini  hepimiz biliyoruz artık. Kutuplarda ki  buzullar eridiğinde altından hangi virüs çıkar bilinmez, ama kesin çıkacak olanlar kentleri yutacak su ve dünyayı bugünkünden 25 kat ısıtacak metan gazı olacak.

Bu tabloda ki iç karartıcı manzarayı bir kenara bırakırsak bu gün hala ülkemizde bir çok yerde örneğin Doğu Karadeniz’de doğaya , toprağa , ağaca , insana , hayavana saygı duyan birlikte sürdürülebilir bir yaşam üzerine pek de kafa yormadan gelenek görenek ve ananeleri ile yaşayan beldeler köyle var.

İşte sizi o  Coğrafya’ya Davet Ediyoruz. 

En Doğu Karadeniz’e…

Macahel ve Şavşat’ın Köylerine…

Yeni sağılmış kaynatılmış sütün tadına bakmaya , peyniri , domatesi , balı , fasulyeyi en tabi haliyle yemeğe , yıldızları en yakından izlemeye , en temiz havayı solumaya…

5 gece 6 gün boyunca unuttuğumuz doğayı yeniden tanımaya..

3 ayrı tarihte maksimum 14 kişi ile kah 3000 rakımda bir bulut denizinin içinde,  kah buz gibi sular akaın bir şelalenin dibinde elbette Covit19 önlemlerimizi alarak ama birazda zamanı durdurarak beraber olmak arzusundayız. 

Konaklamalarınız Butik ve Yayla Pansiyonlarda olacak. Kahvaltılarımız ve Akşam Yemeklerimiz,  Tüm Gezilerimiz , Transferlerimiz , Uçuşlarımız dahil olarak dizayn ettiğimiz bu gezilerimiz için iki kişilik oda da kii başı 3.000 TL fiyat öngördük. 

İlki Kurban Bayramı Tatilinde yani 30 Temmuz /04 Agustos 2020 sonra kiler ise 

25 Temmuz / 30 Agustos 2020 ve 22/27 Eylül 2020 tarihleri arasında… 

Bu özel gezilerimizin detaylarını öğrenmek ya da rezervasyon yapmak isterseniz ;

0 530 266 86 67  Tel Numaramızdan iletişime geçebilir yada  Syka Tour adresimize mail gönderebilirsiniz. 

Yeni Normal’in hepimize mutluluk , Dünyamıza Huzur Getirmesini Temennisi ile..

Sevgiler ;l

Play Video